Bloga kredito istorija ir įsiskolinimai: ką daryti?

Visiems mums ateina ta diena, kai kažkas nutinka piniginei: pasirodo, kad ten nėra tiek pinigų, kiek tikėjomės ir norėjome kad būtų! O kas dabar? Ką daryti?! Klausimas po klausimo ir dažnas atsisuka greitųjų kreditų pusėn. Taip lengviausia, nes nereikia daryti dalykų, kurie gali sugadinti žmogui nervus be jokių teigiamų rezultatų. Bankuose palūkanos yra mažesnės, bet ne visiems bankai nori savo kreditus suteikti. O jei ir sutinka jums paskolinti, tai dar reikia būti arba tapti to banko klientu, pildyti ir siųsti dokumentus… Jei žmogus vyresnis, tai dabar jam sunku tokią paskolą būtų gauti, nes bankai masiškai uždarinėjo savo filialus visoje Lietuvoje. Beliko tik elektroninė bankininkystė.

Greitųjų kreditų bendrovė čia pasirodo esanti geriausia įmanoma alternatyva: tapti jokių bankų klientų nereikia, pildyti daug dokumentų irgi nereikia ir pilnai apsisukti ir gauti pinigus į savo banko sąskaitą galima gauti kad ir 10 min. bėgyje. Kas gali būti geriau?

Gali tik kilti klausimų apie greito kredito išdavimo galimybes kai kuriems žmonėms. Greitasis kreditas juk prašomas kaip alternatyva, kai kiti būdai pasiskolinti yra arba netinkami situacijai arba tiesiog niekas neduoda kitokio kredito. Paskolos su bloga kredito istorija niekur nėra išduodamos taip lengvai, kaip greitųjų kreditų bendrovėse. Jos apsidraudžia reikalaudamos didesnių palūkanų ir įrašydamos daugiau saugiklių į sutartį, bet kartais toks kreditas gali būti vienintelė išeitis papildyti tuščią piniginę pinigais, kai bloga kredito istorija neleidžia to padaryti kitaip.

Tai yra didelis pliusas iš tokių žmonių greitųjų kreditų bendrovėms, nes kitur pasiskolint su bloga kredito istorija tiesiog neįmanoma.

Tai – vienas iš svarbių pliusų nepaisant didesnių palūkanų. Dar vienas toks didesnis pliusas – kreditai įsiskolinusiems. Tai yra dar viena kategorija žmonių, kuriems gali labai, labai reikėti pinigų. Ar skoloms padengti ar kitiems poreikiams visai nesvarbu. Faktas tas, kad paskolos įsiskolinusiems asmenims kitur nelabai yra išduodami, o kredito bendrovės tą daro su mielu noru ir net siūlo specialią paslaugą – refinansavimą. Tai yra speciali įsiskolinusiems skirta paskola, kuri sumažina įsipareigojimų skaičių apjungdama juos visus į vieną ir dar leidžia gauti papildomų paskolų, jei tam žmogus turi poreikį.

Galiausiai, jei turite blogą kredito istoriją ar daug įsiskolinimų, palūžti tikrai neverta, nes su situacija susitvarkyti tikrai įmanoma ir tam padėti gali greitieji kreditai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *